Nr katalogowy: 915

Nr katalogowy: 915

Bufet w stylu II Cesarstwa

fornir - orzech, czeczota orzechowa,
intarsje - bukszpan(?); okucia - brązy złocone;
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.