Władysław KUFKO (ur. 1955)
Nr katalogowy: 447
Słomiane popołudnie, 2012
akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Napis na odwrocie: WŁADYSŁAW KUFKO/ „SŁOMIANE POPOŁUDNIE”/ 73 x 100/ akryl, płotno/ 2012