Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)
Nr katalogowy: 445
Wielka biała sowa, 2012
olej, płótno;
120 x 90 cm.
olej, płótno;
120 x 90 cm.
Na odwrocie napis autorski: PRZEMYSŁAWKMIEĆ / „WIELKA BIAŁA SOWA” / OLEJ, PŁOTNO, 120 x 90 CM / 2012 R.