Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 443
Błękitny, 1992
olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. p. d.: 91 E DWURNIK;
olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. p. d.: 91 E DWURNIK;
Na odwrocie napisy autorskie: 18-17.07.92 / E.DWURNIK / 71 XX 1827 / Błękitny