Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)
Nr katalogowy: 436
Martwa natura, 1954
olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
Na odwrocie napisy: „Nature Morte”, 1954/ 1 rue de l'Adjudant-Reau P.aris 20 MEN 36 - 28 / A F PACANOWSKA oraz na środku płótna inicjały artystki: F.P