Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Nr katalogowy: 435
Poeta, 1947
olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: J Krajewski
olej, płótno; 60 x 72 cm;
Na odwrocie napisy:
1204 (w kółku) 1947 /, ol. pł. 60 x 72