Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)
Nr katalogowy: 434
Les Pins de Rome, 1957
olej, płótno; 92 x 60 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska
olej, płótno; 92 x 60 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska
Na odwrocie na krośnie malarskim napisy: 1 rue de l'Adjudant-Reau P.aris 20 MEN 36 -28/ PAC 12 1957/ F. PACANOWSKA, „LES PINS DE ROME”