Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)
Nr katalogowy: 433
Miasteczko
olej, płótno; 64,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
olej, płótno; 64,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: F. Pacanowska
Na odwrocie 2 nalepki z informacjami o pracy oraz jedna nalepka z firmą wysyłkową France Export po lewej stronie na płótnie
powtórzona sygnatura: E. Pacanowska, na środku płótna inicjały artystki: F.P