Wszechwład HORBACZEWSKI (ur. 1914)
Nr katalogowy: 430
Z doliny Prądnika - Stary młyn, ok. 1956
olej, płótno naklejone na tekturę;
49 x 64,5 cm;
49 x 64,5 cm;