Stefan NAWARA (1904-1967)
Nr katalogowy: 427
Pejzaż przemysłowy, 1965
olej, sklejka;
85 x 100 cm;
olej, sklejka;
85 x 100 cm;
sygn. p. d.: Nawara 65.
Na odwrocie nalepka wystawowa: Wyst. kwiecień 1967/ Wrocław/ Nawara Stefan/ olej/ ,,Pejzaż przemysłowy”/ 85 x 100