Piotr MAREK (ur. 1950)
Nr katalogowy: 414
Kompozycja surrealistyczna, 1993
olej, płótno; 70 x 65,6 cm;
sygn p. d.: Piotr Marek 1993
sygn p. d.: Piotr Marek 1993