Anna JUSZCZAK (ur.1988)
Nr katalogowy: 316
Chłód, 2012
akwaforta, akwatinta, papier;
37,1 x 69,8 cm (odcisk płyty);
akwaforta, akwatinta, papier;
sygn. ołówkiem p. d.: ANNA JUSZCZAK
Napisy u dołu (ołówkiem) l. d.: E/A ; pośrodku: "CHŁOD"