Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Nr katalogowy: 306
Młodzian
litografia barwna, papier;
64 x 48 cm (wymiar kompozycji)
litografia barwna, papier;
sygn. na płycie p. d.: Picasso; napis l. d.: 171/2000
(oznaczenie nr egzemplarza i nakładu)