Nr katalogowy: 209
Figura nieokreślonej postaci
drewno polichromowane;
Polska, XIX w.
stojąca, spowita fałdzistą szatą odsłaniającą część torsu i bose nogi;
drewno polichromowane; wys. 98 cm, szer. 36 cm, głęb. ca 28 cm.
Polska, XIX w.
Brak całej lewej ręki; ubytki w prawej dłoni.