Henricus Egbertus VINKE (1831-1904)
Nr katalogowy: 160
Skrzypek
olej, płótno dublowane; 65 x 49 cm;
sygn. p. d.: HE. Vinke jr.
sygn. p. d.: HE. Vinke jr.
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: H. E. Vinke de Harlem Zijtstraat. / Door Componeum tot Composeren