Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)
Nr katalogowy: 152
Martwa natura z paterą winogron i figami
olej, płótno, 33,2 x 54,8 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
sygn. l. d.: Pankiewicz