Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy: 138
Para Hucułów na koniach
olej, płótno naklejone na tekturę;
49,4 x 34,5 cm;
49,4 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: FPautsch.
W tle wieża kościoła w Bolechowie, gdzie Pautsch często malował widoki tego kresowego miasteczka.