Władysława AUGUSTYNOWICZ-DĄBROWSKA
Nr katalogowy: 111
Zestaw 5 akwareli
przedstawiających kwiaty
1. Żółte kwiaty w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 43,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
2. Różowe kwiaty w wazonie
akwarela, papier; 42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz,
3. Bukiet kwiatów w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 47,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz (słabo czytelne)
4. Bukiet czerwono-niebieskich kwiatów w wazonie
sygn. p. d.: W. Augustynowicz
5. Bukiet kwiatów w wazonie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Augustynowicz
Władysława AUGUSTYNOWICZ-DĄBROWSKA (1901-1980)