Nr katalogowy: 709
Para lichtarzyków
srebro próby 84 sygnowane
(cecha złotnika nieczytelna);
Moskwa, 2 poł. XIX w.
(cecha złotnika nieczytelna);
Moskwa, 2 poł. XIX w.