Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Nr katalogowy: 439
Land, 2010
olej, płótno;
125 x 185 cm;
olej, płótno;
125 x 185 cm;
sygn. na odwrocie: J SŁOMKOWSKI / 2010.
Na odwrocie napis autorski: J.S/2010/10/0002/001 / „LAND” oraz nalepka z okrągłą pieczęcią Domu Aukcyjnego ABBEY HOUSE