Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy: 435
Kartki z podróży sennej, 2012
akryl, olej, płótno;
50,5 x 35 cm;
akryl, olej, płótno;
50,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski
Na odwrocie napis autorski: Kartki z podróży sennej/Tomek Sętowski/2012/akryl, olej/ płótno