Aleksandra MAŃKOWSKA (ur. 1984)
Nr katalogowy: 432
Droga przez pola, 2010
olej, płótno;
50 x 100 cm;
olej, płótno;
50 x 100 cm;
sygn. l. d.: AKot / 2010
Na odwrocie na krośnie opis: ALEKSANDRA
MAŃKOWSKA-OLEJ NA PŁÓTNIE, „Droga przez
pola”, A. Kot 2010