Alfred ABERDAM (1894-1963)
Nr katalogowy: 421
Tańczące postacie, 1959
olej, płótno,
46 x 61 cm;
olej, płótno,
46 x 61 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam / Paris / (1959);
nalepki z Christian Action Exibition z 1961
oraz z Molton Gallery, Londyn