Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy: 415
Osamotnieni ciszą, 1976
olej, deska;
36,5 x 17 cm;
olej, deska;
36,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1976
Na odwrocie nalepka autorska z nazwiskiem artysty i opisem obrazu.