Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 408
Maki, 2006
akwarela, tempera, papier;
45 x 54 cm ( w świetle oprawy);
akwarela, tempera, papier;
sygn. p. d.: 2006 E. Dwurnik
Na odwrocie dwie pieczęcie: NA PAPIERZE / NR:10964 oraz
AKWARELA / E.DWUERNIK;
napis odręczny: + tempera/spis NR: 1602 „Maki” /26-7.03.2006/46 x 55cm