Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy: 313
Gołąbki
litografia barwna, papier,
59 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
litografia barwna, papier,
sygn. na płycie p. d.: Picasso / IV, dat. l. d.: 6.10.56; nr 267/1000 (nakład)