Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy: 312
Siedząca kobieta
litografia barwna, papier;
62 x 47,5 cm (kompozycja);
litografia barwna, papier;
62 x 47,5 cm (kompozycja);
sygn. na płycie l. g.: Picasso; l. d.: 171/2000 (nakład)