Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy: 311
Kwiaty
litografia barwna, papier,
49,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
litografia barwna, papier,
sygn. na płycie p. d.: Picasso / 21.4.58; 628/1000 (nakład)