Isidore Jules BONHEUR (1827-1901)
Nr katalogowy: 207
Powrót z derby
sygn.: I. BONHEUR (na podstawie).
Francja, k. XIX w.
na prostokątnej podstawie dżokej na idącym stępa koniu, z lekko opuszczoną głową;
brąz, odlew patynowany; wys. 59 cm, dł. 77 cm, szer. 20 cm;
Francja, k. XIX w.