Józef PROSZOWSKI (1904-1961)
Nr katalogowy: 206
Główka dziewczynki, lata 50. XX w.
brąz, odlew;
sygn.: J. Proszowski
na długiej szyjce, en face; włosy z przedziałkiem, splecione po bokach w parę warkoczy łączących się z tyłu; podstawa prostopadłościenna;
brąz, odlew; wys. 31 cm, szer. 17,8 cm, głęb. 16 cm;
sygn.: J. Proszowski