Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Nr katalogowy: 156
Pejzaż
olej, tektura; 14,9 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Na odwrocie stempel: JAN STANISŁAWSKI / ZE SPUŚCIZNY / POŚMIERTNEJ (drukowane)
Janina Stanisławska (podpis wdowy po artyście).