Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)
Nr katalogowy: 144
Cellerina zimą
olej, płótno, 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: Z.Schreter / Cellerina
olej, płótno, 50 x 30 cm;
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Cellerina / en hiver / No 16 oraz sygnatura artysty.