Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)
Nr katalogowy: 137
Morskie Oko, przed 1925
olej, płótno, 55,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski