Mojżesz KISLING (1891-1953)
Nr katalogowy: 21
Chłopiec
litografia barwna, papier;
59,5 x 44,5 cm (wymiar odbitki)
litografia barwna, papier;
76 x 55,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: Kisling /Sanary/1948 (na kamieniu);
napis na arkuszu l. d: 126/150 oraz p. d.: Jean Kisling wraz z suchą pieczęcią:
ATELIER/KISLING (w owalu)