Jerzy STAJUDA (1936 - 1992)

321
Pejzaż imaginacyjny olej, płótno, 80,5 x 100,5 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Barbara JONSCHER (1926 - 1986)

322
Pejzaż, 1980/81 olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm; sygn. p. d.: B. Jonscher
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

323
Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno, 63 x 78 cm; nie sygn. Obraz posiada atest Fundacji Nowosielskich.
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

324
Bukowina tatrzańska, 1981 akwarela, gwasz, papier, 49 x 34,5 cm, napisy autorskie u góry
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

325
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Bronisław KRAWCZUK (1935-1995)

326
Boisko olej, pilśnia, 31 x 69 cm; sygn. p.d.: B. KRAWCZUK
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

327
Guzmania olej, płótno, 63 x 42 cm; sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1985)

328
Zapiski technika mieszana, płótno, 116 x 89 cm; sygn. p. d.: T. SPRUSIAK (wzdłuż krawędzi)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)

329
Projekt dekoracji do opery Richarda Straussa "Die Frau Ohne Schatten" ("Kobieta bez cienia")
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

330
Kompozycja, 1974 olej, pilśnia, 62 x 44 cm; sygn. i dat. p.d.: Hilary / 74.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

331
Relief, 1965 technika własna, sklejka, 106,5 x 36,5 cm opisany na odwrocie: OPAŁKA 65
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

332
Kramik II - animator, 1978 olej, płótno, 100 x 130 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

333
Strach VIII - czerwony, 1986 olej, płótno, 99,5 x 94 cm; sygn. p. g.: AllanRzepka 8/1986
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

334
Bez tytułu, 1974 olej, płyta, 61 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929 - 1985)

335
Wenecja, 1973 olej, płótno, 38 x 46 cm; sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)

336
Kolejka na Żoliborzu, 1975 olej, płótno, 60 x 76 cm; sygn. l. d.: M. Chmielewski 75
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

337
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965 olej, płótno, 64 x 80,5 cm; sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965
Cena wywoławcza. 13 000 zł

338
Pont des Arts w Paryżu, 1961 olej, płótno, 46 x 61,5 cm; sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 196 353;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

339
Portret kobiety olej, płótno, 105 x 80 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

340
Kosz z owocami na krześle, 1968 olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. p. g.: RY / ZA / 68 (wydrapane);
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

341
Martwa natura z cytrynami, 2000 olej, płótno, 50 x 61 cm; sygn. dwukrotnie w ramach kompozycji
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Marian MICHALIK (1947-1997)

342
Martwa natura, 1992 pastel, papier, 68 x 77 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Michalik 92
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

343
Cisza olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. l. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

344
Los, 1989 akryl, płótno, 24 x 18 cm; sygn. i dat. p. g.: Franciszek 1989 / Maśluszczak
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

345
Akt olej, płótno, 90,5 x 68,5 cm; sygn. l.d.: Olbiński na odwrocie nalepka z wystawy
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Władysław RZĄB (1910 -1992)

346
Kolarze, 1980 olej, płótno, 101 x 79,5 cm; sygn. l. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Ryszard ŁAGODZIEC (ur.1954)

347
Martwa natura olej, płótno 120 x 105 cm; sygn l. d.: Ryszard Łagodziec,1985r.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan ŚWITKA (ur. 1939)

348
Plaża, 1969 olej, płótno, 78 x 63 cm; sygn. i dat. p.d.: Jan Świtka 69
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zbigniew GOSTWICKI (1906 - 2003)

349
Kompozycja olej, płyta, 109 x 73 cm; sygn. p. d.: Z. Gostwicki
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Józef SKROBIŃSKI (1910 - 1979)

350
Kompozycja brązowa olej, płyta, 98,5 x 53 cm; sygn. p. d.: Józef Skrobiński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

401
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 12,5 x 21 x 16 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

402
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 11 x 16 x 14 cm; sygn. FALENDER
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

403
Poduszka erotyczna biskwit, ok. 10 x 20 x 25 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

404
Uskrzydlenie, 2006 brąz na kamiennej podstawie, wys. 22 cm; sygn. i dat.: 2006 / ZW
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jindrich HALABALA (1903 - 1978)

501
Para foteli, model H-269 z l. 1930-35 drewno lakierowane, prostokątne poduszki wymiary: 76,5 x 68,5 x 86 cm.
Cena wywoławcza. 9 300 zł

502
Para foteli o zaokrąglonych kształtach siedzenia i oparcia, Skandynawia?, lata: k. 60. - pocz. 70. XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł