Nr katalogowy: 345

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 345

Akt

olej, płótno, 90,5 x 68,5 cm; sygn. l.d.: Olbiński na odwrocie nalepka z wystawy