Nr katalogowy: 344

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 344

Los, 1989

akryl, płótno, 24 x 18 cm; sygn. i dat. p. g.: Franciszek 1989 / Maśluszczak