Nr katalogowy: 341

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 341

Martwa natura z cytrynami, 2000

olej, płótno, 50 x 61 cm; sygn. dwukrotnie w ramach kompozycji