Nr katalogowy: 338

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 338

Pont des Arts w Paryżu, 1961

olej, płótno, 46 x 61,5 cm; sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 196 353;