Nr katalogowy: 336

Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)

Nr katalogowy: 336

Kolejka na Żoliborzu, 1975

olej, płótno, 60 x 76 cm; sygn. l. d.: M. Chmielewski 75