Nr katalogowy: 328

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1985)

Nr katalogowy: 328

Zapiski

technika mieszana, płótno, 116 x 89 cm; sygn. p. d.: T. SPRUSIAK (wzdłuż krawędzi)