Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy: 121
Ptasi żaglowiec
litografia, papier, 53,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
sygn. p. d.: Olbiński (na kamieniu i ołówkiem pod kompozycją); nakład l.d.: 176/200 (ołówkiem)