Agnieszka PIETRZYKOWSKA (ur. 1978)
Nr katalogowy: 445
Leżąca, 2012
akryl, płótno;
65 x 92 cm;
akryl, płótno;
65 x 92 cm;
sygn. po lewej stronie: apietrzykowska.
Opis na odwrocie, na blejtramie: AGNIESZKA PIETRZYKOWSKA
"LEŻĄCA" 2012 AKRYL PŁÓTNO