Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)
Nr katalogowy: 443
Zielone wnętrze, 2010
akryl, płótno;
100 x 85 cm;
akryl, płótno;
100 x 85 cm;
sygn. p. d.: C. WODNICKA 2010
Na odwrocie dane kontaktowe artystki i tytuł Zielone wnętrze, 2010.