Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)
Nr katalogowy: 442
Don Kichot, 2006
olej, płótno;
81 x 60 cm;
olej, płótno;
81 x 60 cm;
sygn. p. d.: V. Goncharenko (po ukraińsku).
Na odwrocie opis autorski: W. Goncharenko/ "Don Kichot"/ 2006/
81 x 60 cm/ p. olej