Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 429
Portret Włodzimierza Świderskiego, 1946
olej, płótno;
50 x 41 cm;
olej, płótno;
50 x 41 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
Na odwrocie napisy: JANINA KRAUPE / "Portret Włodz. Świderskiego" olej / 1946 r.