Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)
Nr katalogowy: 416
Bez tytułu, 1961
olej, płyta;
47 x 74,5 cm;
olej, płyta;
47 x 74,5 cm;
sygn. na odwrocie: 1961/ IRENEUSZ
PIERZGALSKI / Ireneusz Pierzy? / powtórzenie sygn. /
47 x 74,5 cm / olej