Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy: 165
Święty Zozym uzdrawiający chromego
olej, płótno dublowane;
70,5 x 58 cm;
olej, płótno dublowane;
70,5 x 58 cm;
Na odwrocie na blejtramie nalepka z odręcznym napisem: 4. Jahrhundert/ Zosimus/Bischof.