Henryk GOTLIB (1890-1966)
Nr katalogowy: 149
Akt
olej, płótno; 101 x 76 cm;
sygn. l. d.: Gotlieb
olej, płótno; 101 x 76 cm;
sygn. l. d.: Gotlieb
Na odwrocie nalepki z galerii angielskich: Crane Kalman Gallery z tytułem Akt (Nude) oraz z Galerii Miejskiej Bratford z datą 1961 oraz kolekcjonerska.