Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 129
Rybak z podrywką, ok. 1935
olej, płótno, 74 x 104 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI